Zegarek męski Grovana Traditional GV1230.1532 to przykład eleganckiego zegarka, który doskonały jest na każdą okazję. Ogrągła koperta wykonana została ze stali nierdzewnej. Ten klasyczny zegarek wyposażony został w mechanizm kwarcowy, który jest gwarancją precyzji. Szafirowe szkiełko - które bardzo ciężko jest zarysować - zapewnia trwały, estetyczny wyląd przez długi czas. Cyferblat utrzymany jest w kolorze srebra, dodatkowo ozdobiony został indeksami oraz cyframi arabskimiw tym samym kolorze. Prosta i elegancka tarcza połączeniu z czarnym, skórzanym paskiem daje nam bardzo elegancki i ponadczasowy produkt. Zegarek posiada wodoszczelność do 50 metrów, co chroni mechanizm w razie zachlapania. Do zegarka dodawana jest dwuletnia gwarancja producenta i oryginalne pudełko.
| Płeć / Przeznaczenie | mężczyzna |
| Styl | klasyczny |
| Odczyt | analogowy |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Szkło | szafirowe |
| Kolor tarczy | srebrny |
| Materiał koperty | stalowa |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor koperty | srebrny |
| Szerokość koperty | 42 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Pasek | skórzany |
| Kolor paska | czarny |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Wodoszczelność | 50 M/WR 5ATM |
| Datownik | Tak |
| Gwarancja | 3 lata |
| Producent: |
Grovana |