Zegarek męski Grovana Chronograph GV7037.9137 to nowoczesny zegarek dla mężczyzn pewnych siebie w każdej sytuacji. Koperta o średnicy 43 mm wykonana została ze stali nierdzewnej. Ten klasyczny zegarek wyposażony został w mechanizm kwarcowy, który odpowiada za prezycyjne odmierzanie czasu. Szafirowe szkiełko dzięki swojej trwałości doskonale chroni zegarek przed zarysowaniami. Tarcza w ciemnym kolorze została skomponowana z jasnymi wskazówkami i indeksami, co gwarantuje szybki odczyt godziny. Umieszczone na niej zostały trzy subtarcze chronografu. Datownik umieszczony na tarczy zapewni sprawdzenie bieżącej daty w każdej sytuacji. Całość w połączeniu ze srebrną bransoletą daje nam bardzo stylowy czasomierz o lekko sportowym charakterze. Zegarek posiada wodoszczelność równą 10 ATM, co umożliwia pływanie bez obawy uszkodzenia meganizmu. Do zegarka dodawana jest dwuletnia gwarancja producenTa i oryginalne pudełko.
| Płeć / Przeznaczenie | mężczyzna |
| Styl | casual, klasyczny |
| Odczyt | analogowy |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Szkło | szafirowe |
| Kolor tarczy | czarny |
| Materiał koperty | stalowa |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor koperty | czarny |
| Szerokość koperty | 43 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Pasek | bransoleta stalowa |
| Kolor paska | srebrny |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Wodoszczelność | 100 M/WR 10ATM |
| Chronograf | Tak |
| Datownik | Tak |
| Stoper | Tak |
| Gwarancja | 3 lata |
| Producent: |
Grovana |