Zegarek męski Jacques Lemans Liverpool 1-1799B wyróżnia się sportowym charakterem, jest estetycznie wykonany. Koperta o średnicy 44 cm została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Jasna tarcza wyróżnia się dzięki użyciu niebieskiego koloru do zaznaczenia indeksów i wskazówek. Nadaje to zegarkowi niebanalnego charakteru. Silikonowy pasek w czarnym kolorze z wygodnym zapięciem wyróżnia czasomierz na tle innych. Dodatkowe funkcje to datownik i chronograf. Zegarek wyposażony jest w bardzo precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Posiada wodoszczelność 100M - można kąpać się i pływać bez konieczności zdejmowania go. Zapakowany w oryginalne opakowanie i objęty 2-letnią gwarancją producenta.
| Płeć / Przeznaczenie | mężczyzna |
| Styl | klasyczny |
| Odczyt | analogowy |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Szkło | mineralne utwardzane |
| Kolor tarczy | biały |
| Materiał koperty | stalowa |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor koperty | srebrny |
| Szerokość koperty | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Pasek | gumowy |
| Kolor paska | czarny |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Wodoszczelność | 100 M/WR 10ATM |
| Czas 24h | Tak |
| Chronograf | Tak |
| Datownik | Tak |
| Stoper | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Producent: |
Jacques Lemans |