Zegarek CL63001 z kolekcji Le Couronnement to niezwykle wyrafinowana i minimalistyczna propozycja. Szary, skórzany pasek i delikatne detale stanowią o ponadczasowej sile zegarka. Biała tarcza i subtelnie grawerowany pierścień w kolorze różowego złota prezentują się bardzo elegancko. Model idealny dla podążających za trendami - lecz wierzących w siłę klasyki - kobiet. Zegarek wyposażony w datownik, który wskazuje dzień miesiąca. Jego wodoodportność okreśona została na 50 m, co chroni mechanizm w przypadku kontaktu z wodą. Produkt objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Zapakowany w miękkie, firmowe etui w jasnym kolorze.
| Płeć / Przeznaczenie | kobieta |
| Styl | casual, fashion |
| Odczyt | analogowy |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Szkło | mineralne |
| Kolor tarczy | biały |
| Materiał koperty | mosiężna |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor koperty | różowe złoto |
| Szerokość koperty | 33 mm |
| Grubość koperty | 7.5 mm |
| Pasek | skórzany |
| Kolor paska | szary |
| Szerokość paska | 16 mm |
| Wodoszczelność | 50 M/WR 5ATM |
| Datownik | Tak |
| Gwarancja | 2 lata |
| Producent: |
Cluse |