Atlantic Elegance 29038.45.27MB to zegarek dla kobiet poszukujących modnych rozwiązań w klasycznej formie. Złota bransoleta typu mesh została zestawiona z taką samą kopertą. Całości dopełnia metaliczna tarcza w srebrzystym odcieniu. Za wyznaczenie godzin odpowiedzialne są kryształki, które pełnią funkcję indeksów. Zastosowano tutaj bardzo wytrzymałe szkiełko szafirowe. Wodoszczelność 3 ATM chroni przed zachlapaniami. Mechanizm kwarcowy jest nieskomplikowany w użytkowaniu. Dwuletnia gwarancja i oryginalne pudełko są w zestawie.
| Płeć / Przeznaczenie | kobieta |
| Styl | biżuteryjny, klasyczny |
| Odczyt | analogowy |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Szkło | szafirowe |
| Kolor tarczy | srebrny |
| Materiał koperty | stalowa |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor koperty | złoty |
| Szerokość koperty | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Pasek | siatka stalowa |
| Kolor paska | złoty |
| Szerokość paska | 14 mm |
| Wodoszczelność | 30 M/WR 3ATM |
| Gwarancja | 2 lata |
| Producent: |
Atlantic |