Calvin Klein Exceptional 25300003 to ponadczasowa propozycja wykorzystująca modne akcenty. Zegarek wyposażono w bransoletę stalową typu mesh w kolorze żółtego złota. Tworzy ona interesującą kompozycję ze złotą kopertą oraz srebrną tarczą, na której umieszczono złote wskazówki oraz indeksy godzinowe. Wodoszczelność zegarka jest równa 3 ATM - jest odporny na niewielkie zachlapania. Szkło mineralne jest odporne na stłuczenia, a mechanizm kwarcowy wymaga jedynie zastosowania baterii.
Zegarek dostarczany jest w pudełku Calvin Klein i posiada dwuletnią gwarancję.
| Płeć / Przeznaczenie | kobieta |
| Styl | fashion |
| Odczyt | analogowy |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Szkło | mineralne |
| Kolor tarczy | srebrny |
| Materiał koperty | stalowa |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kolor koperty | złoty |
| Szerokość koperty | 38 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Pasek | siatka stalowa |
| Kolor paska | złoty |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Wodoszczelność | 30 M/WR 3ATM |
| Gwarancja | 2 lata |
| Producent: |
Calvin Klein |